Hakkımda

 HAKKIMDA


Merhaba Yaşamın Pratik Gücü Okurları;

9 yıldır kadınlarla ilişkiler ve erkek olmakta iyi olmak gibi konularla ilgileniyorum. Bu konularda kendimi fazlasıyla geliştirdim ve geliştirmeye devam ediyorum. Bu konuyla alakalı her kitabı okudum, her filmi izledim ve her içeriği sıkı bir şekilde inceledim. Binlerce saat gerçek hayatta pratik yaptım. Kadınlarla sınıf, kütüphane, hobi kulüpleri, gece kulüpleri, sokaklar, kafeler, AVM'ler  aklına gelebilecek her yerde kadınlarla tanıştım ve tanışmaya da devam ediyorum. Online platformlardan da kadınlarla tanışıp buluşuyorum ve her ortamda kadınları etkileyebiliyorum. Ben yıllarca teorik ve pratik olarak kendimi bu bilgilere adadım. Bu bilgileri ise sizlerle paylaşıyorum.

Türkiye'de PUA olayı hiç tam performansına kavuşamadı ve erkekler gerçekten neyin işe yaradığını öğrenemedi. Bu işi yapan kişiler ise asla pratik bilgilerle gelmediler ya teorik şeyleri anlattılar ya da yabancı PUA'lardan çeviri yaptılar. Ben ise sizlere pratik bilgi süzgecimden geçirmediğim hiçbir şeyi vermiyorum. Tüm bilgiler Türkiye sosyolojisi ve kültürü göz önüne alınarak veriliyor bu yüzden de fazlasıyla etkili çünkü Türk kadınını çok iyi tanıyan bir adamım.

Bu sitenin amacı da sadece kadınlarla ilişkiler değildir. Erkeğin hayatını, alışkanlıklarını, mentalitesini ve kariyerini desteklemesi için pratik bilgiler içeren içeriklerle doludur. Bu açıdan Yaşamın Pratik Gücü sitesi senin gelişimin için en doğru adrestir. Kırmızı haptan Evrimsel Psikolojiye oradan kariyer tavsiyelerinden erkek kişisel gelişimine kadar her şeyi içermektedir. Bu açıdan Yaşamın Pratik Gücü erkeklerin kutsal sitesi olmaya devam edecektir.